Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю
![Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba1b793-7cd6-4e73-a13e-0841cd70c5e4/96c58cda-ce8c-4586-a44d-3520a2099256-e1711187050856.jpg)
Про це повідомили в КОВА.
Зазначається, що вже з наступного тижня розпочнеться детальний аналіз всієї документації. До роботи залучать міжнародну коаліцію архітекторів та інженерів медичних будівель. Заклад стане стандартом для майбутніх реабілітаційних центрів як в Україні, так і в інших країнах світу, які постраждали від війни.
Цей сучасний центр задовольнить як фізичні, так і психологічні потреби.
![Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba1b793-7cd6-4e73-a13e-0841cd70c5e4/dd72abe3-25e6-4c22-a5cf-d94d33fbe690-e1711186875716.jpg)
Проєкт потребує чималих інвестицій. Тому для його реалізації необхідне залучення кола благодійників, урядових, неурядових організацій під керівництвом Фонду "Місія Хансена в Україні". А фонд та його засновник Делл Лой Хансен – надійні та фінансово відповідальні партнери.
Ще один проєкт, який планують реалізувати на Київщині – повернення до якісного навчання 10 тис. школярів.
Благодійний Фонд "Місія Хансена в Україні" разом із зовнішніми фінансовими партнерами та у тісній співпраці з КОДА планує відбудувати 10 шкіл, які були зруйновані внаслідок повномасштабного вторгнення.
Планується облаштувати укриття в закладах освіти. Також розглядатиметься можливість завершення будівництва освітніх закладів, розпочатого ще до повномасштабного вторгнення.
Одну зі шкіл побудують в селі Тарасівка в "Містечку Хансена" до 1 вересня 2025 року. Це сучасний заклад площею майже 6,5 тис. кв. м, розрахований на 700 дітей. Там облаштують 24 класи, бібліотеку, спортзал, укриття, два спортивні корти, конференц-зал.
Зокрема, в КОДА обговорили із паном Хансеном розширення існуючої благодійної програми відбудови "Фенікс". Першочергово планується відбудувати 30 будинків в Андріївці та 30 будинків в Мощуні. На кожний отриманий сертифікат єВідновлення фонд надає додатково до 30 000$ на відбудову будинків. Також планують розширити програму на квартири, зокрема 77 малозабезпечених родин, які мають сертифікати на придбання нових осель за програмою єВідновлення, отримають дофінансування від Фонду на купівлю сучасних квартир з ремонтом на Софіївській Борщагівці.
"Разом з представниками фонду відвідав компанію Biomerics, яка є одним з лідерів виробництва медичного обладнання, зокрема, для хірургічних операцій. Компанія, щоб підтримати Україну, в травні цього року відправить до медзакладів Київщини контейнер з таким обладнанням. Це приблизно 1 мільйон одиниць", —
йдеться в повідомленні.
![Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю Фонд Делла Лоя Хансена та КОДА розпочали розробку концепції створення на Київщині сучасного реабілітаційного госпіталю - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba1b793-7cd6-4e73-a13e-0841cd70c5e4/efcdb9d8-47b1-4a27-9b89-132b51b30089-e1711186897777.jpg)
Нагадаємо
20 лютого відбулася позачергова 49 сесія Боярської міської ради 8 скликання. На сесії було розглянуто питання про передачу в постійне користування земельної ділянки Благодійній організації "БФ "Місія Хансена в Україні"" в с. Тарасівка Боярської громади Фастівського району Київської області.
На Київщині продовжує дію програма, за якою ВПО можуть отримати безплатне житло. Мова йде про житло, яке надається у безплатне користування до 5 років на території Софіївської Борщагівки, село Тарасівка (Боярська територіальна громада). Для отримання житла потрібно заповнити анкету за посиланням: https://toukrainewithlove.org/application/.
Також нагадаємо, як глава держави відвідав "Містечко Хансена", яке побудувала компанія Wasatch Group у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine with love.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.