Новини
Україна
Ірпінь
Спорт

ФК "Мілан" виділить 150 тис. євро на відбудову стадіону в Ірпені

До збору відомий європейський футбольний клуб залучив амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко.

ФК

ФК "Мілан" виділить 150 тис. євро на відбудову стадіону у Ірпені. Про це повідомили в міністерстві цифрової трансформації України.

Гроші на стадіон збирає футболіст Андрій Шевченко, який став амбасадором проєкту United24. Цей проєкт Фонду стане першим у напрямі "Відбудова України". Легендарний український футболіст має на меті долучити до проєкту світову та українську футбольну спільноту, аби вже невдовзі на стадіоні "Чемпіон" мали змогу тренуватися майбутні футболісти, які неодмінно стануть відомі на весь світ.

У березні стадіон "Чемпіон" в Ірпені зруйнували російські окупанти. Проте після звільнення міста на футбольному полі зруйнованого понівеченого стадіону грали діти, тому Шевченко й вирішив знайти кошти на відбудову. Коли необхідна сума буде зібрана, тут планують відбудувати трибуни, поле та провести освітлення.

Нагадаємо, також в Ірпені збирають кошти на дах галереї художника Василя Попеля.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.