Новини
Україна
Київ

Фінансова допомога та менторська підтримка: 20 жінок стали учасницями програми "Мрії в дії" (ВІДЕО)

Подію організовувала Національна мережа розвитку локальної філантропії.

У Києві відбулась фінальна конференція проєкту "Мрії в дії". Підприємниці із всієї України демонстрували продукти та послуги соціальних підприємств і отримували корисні поради від експертів.

У 2023 році Національна мережа розвитку локальної філантропії запустила проєкт "Мрії в дії" за фінансової підтримки Жіночого фонду миру і гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Мета цього проєкту посилити роль жінок в українському суспільстві та підтримати їхню самореалізацію. Програма працює за двома напрямками: сприяння створення учасницями бізнесу та розвиток благодійництва.

Учасниці програми, а саме 20 жінок із всієї України отримали фінансову, менторську та експертну підтримку. На заході були присутні соціальні підприємства: швейно-вишивальна майстерня "Вільна нитка", пекарня в "Зерноленді", дитячий простір "Зірочка", бренд живого одягу "Зерно", швейне виробництво жіночої спідньої білизни Yarii lingerie, швейний простір Natalie's Space, кафе "Марципан", швейна майстерня "Ne'Ne", магазин для хвостиків "Мяс-Мяс", котейня "Муркіт", пошиття трикотажного одягу "MRIA.VR", простір для вагітних жінок і мам "МАМ", репетиторський центр для дітей та підлітків, виробництво сублімованої їжі швидкого приготування, підприємство з виготовлення килимів "Зена-Глиняни-Арт-Студія", медова майстерня "BeeThe", платформа підтримки мікровиробників з малих громад "Це Крафт".

На події побувала знімальна група медіа "Погляд". Про історії підприємниць та нові можливості для посилення ролі жінок - розповість наша журналістка Марія Марчук.

Вас також можуть зацікавити такі новини:

  • Безкоштовні путівки до "Артеку" можуть отримати більше дітей";

  • Волонтерська спільнота Repair Together запропонувала безкоштовно демонтувати незаконну "церкву-МАФ" біля Національного музею історії України;

  • У Київраді підрахували, у скільки обійдеться ремонт тунелю між "Либідською" і "Деміївською".


    Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.