Новини
Київ

У Київраді підрахували, у скільки обійдеться ремонт тунелю між "Либідською" і "Деміївською"

На ремонт тунелю між станціями метро "Либідська" та "Деміївська" виділять майже половину бюджету резервного фонду Києва, а саме 393 547 021 грн.

У Київраді підрахували, у скільки обійдеться ремонт тунелю між
Фото: facebook.com/Autostrada.company

Про це повідомив голова Тимчасової комісії Київської міської ради з питань метрополітену Олександр Тимченко.

"Нарешті стало відомо у скільки нам обійдеться аварія тунелю першої колії перегону між станціями "Деміївська-Либідська". 393 547 021 грн — це майже половина резервного фонду м. Києва на 2024 рік (який складає 836 416 567 грн. Гроші виділяються для КП "Київський метрополітен" саме із резервного фонду міста згідно з розпорядженням №281 Київської міської військової адміністрації від 01.04.2024", —

написав Олександр Тимченко у Facebook.

Нагадаємо, що рух потягів на ділянці між станціями "Либідська" і "Деміївська" припинили 8 грудня 2023 року через підтоплення та виникнення тріщин на блоках оправи тунелю. Тоді Віталій Кличко зазначив, що відновлення тунелю орієнтовно триватиме шість місяців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.