Новини
Фастів
Здоров'я

Фастівській ЦРЛ благодійники передали 13 кисневих концентраторів


7 квітня керівництво «Нової пошти» передало Фастівській ЦРЛ кисневі концентратори. 

Про це повідомляють ФастівNews.City, посилаючись на інформацію головного лікаря Андрія Герцуна. Кисневі концентратори є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках. Вони дозволяють заповнити нестачу кисню в крові людини з різноманітними важкими патологіями.

фото  Андрій Герцун

У "ковідному" відділенні Фастівської центральної районної лікарні наразі лікуються 85 хворих. У 65 пацієнтів підтверджений коронавірус. А 20 інших – "з підозрою", бо тест показав негативний результат, хоча всі симптоми саме Covid-19. За тиждень від ускладнень через коронавірус у відділенні померло 7 осіб. Це жителі Фастівщини та сусідніх міст та районів.

Стало відомо, що за цей період роботи "ковідного" відділення захворіло 3 медика. Через сильне виснаження та постійне перебування у захисних костюмах були навіть випадки втрати свідомості.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що 976 жителів Київщини захворіли на COVID-19 минулої доби. Також стало відомо, які лікарні Київщини отримали кисневі концентратори. Зокрема, від благодійного фонду Петра Порошенка отримали концентратори амбулаторії у Бородянці та у Борисполі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.