Фастівщина: на Триліському спиртзаводі підозрюють розкрадання майна
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84806925_3109095139109647_9072853503512150016_o.jpg)
Представники Фастівської райради спільно з райдержадміністрацією та правоохоронцями провели комісійне обстеження території по дослідженню можливого розкрадання державного майна на Державному підприємстві «Триліський спиртовий завод».
Про це повідомили у Фастівській районній раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84533147_3109098952442599_9011550022252101632_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84949588_3109098919109269_4546891476080001024_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84983865_3109099312442563_8714009767615397888_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85113368_3109099565775871_321693419837587456_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84494871_3109100675775760_2517206849590132736_o.jpg)
На позачерговій 29-ї сесії Фастівської райради депутати підтримали звернення до Генпрокуратури, МВС, Фонду держмайна України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з проханням провести повну інвентаризацію майна заводу, передати землі та об’єкти соціальної інфраструктури, житловий фонд в комунальну власність громади та забезпечити проведення прозорої процедури приватизації з врахуванням інтересів громади Фастівщини.
Тривалий час державне підприємство «Триліський спиртовий завод» було в стадії банкрутства та перебувало в переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Але нещодавно стало відомо, що цей об’єкт планують включити в програму малої приватизації.
Але оскільки житловий масив та об’єкти соціальної інфраструктури знаходяться на балансі заводу, водопостачання та водовідведення домогосподарств залежать також від комунікацій заводу, і вже понад 10 років утримуються за власні кошти мешканців села Триліси, районна рада вирішила не залишатись осторонь цього питання.
Фото - Фастівська районна рада.