#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Пригоди
Кримінальні новини

Фастівчанину, який обкрадав магазини у місті, загрожує в’язниця

28.08.2019 Александр Чернышенко 0

Впродовж лютого - червня 2019 року він вчинив ряд крадіжок майна з магазинів на території Фастова. Крадій переважно в темну пору доби за допомогою заздалегідь підготовленого знаряддя проникав до магазинів, звідки викрадав гроші та продукти харчування.

Після цього зловмисник залишав місце вчинення злочину, а викраденим майном розпоряджався на власний розсуд.

Окрім того, в одному із мікрорайонів Фастова він знайшов гранату та без передбаченого законом дозволу зберігав її в будинку за місцем свого проживання.

Про це повідомили у прокуратурі Київщини.

Тому за керівництва Фастівської місцевої прокуратури раніше неодноразово судимому чоловіку пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 263 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення та зберігання та придбання вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Зараз щодо обвинуваченого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєні злочини йому загрожує покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.