Фастів

Фастівчани завоювали 29 медалей у фіналі Кубку світу з панкратіону

На Фастівщину їде 16 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей, здобутих фастівчанами! Вихованці ''Козацького лицарського клубу'', спортивних клубів «Спортивна нація» та ''Доброслав'', спортивних шкіл Фастівського району, Фастова та дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» підняли імідж нашої країни та довели, що Україна сильна у спорті та має потужний потенціал. Здобутки фастівських спортсменів наступні: Серед спортсменів Борівського відділення КДЮСШ «Динамо» Діана Григоренко здобула відразу 3 золота і срібло світового Форуму, Мельник Максим здобув золото, Деркач Денис - срібло і дві бронзи, а Приходько Тимофій став чемпіоном і двічі срібним призером змагань. Ільченко Каріна з Веприка стала чемпіонкою та бронзовою призеркою змагань, Ткаченко Анастасія з Томашівки здобула золото і срібло, а Артур Будовий з Триліс - срібло і бронзу кубкових змагань (всі спортсмени належать до ДЮСШ Фастівського району). Кращий спортсмен відділення панкратіону Фастівської ДЮСШ Гриценко Андрій став цього року чемпіоном та срібним призером фіналу Кубку світу в Будапешті. Представники фастівського спортивного клубу «Спортивна нація», які виступали у складі збірної Києва, теж здобули чимало нагород. Серед дорослих Максим Петренко здобув два 1 місця, 3 місце здобув Микола Швець. Результати серед юнаків: Ілля Лубієць - два 1 місця, Олександр Кравченко - два 1 місця, Анрій Цвик - 1-2 місця, Максим Лосенко - 1-2 місця. Всього 6 представників клубу здобули 8 золотих, 2 срібних, 1 бронзову нагороди. За підсумками командних змагань збірна України з панкратіону стала другою у світі, поступившись команді Угорщини лише за кількістю учасників змагань (залікові бали давалися всім учасникам, незалежно, чи є медаль, чи немає). Вітаємо фастівських спортсменів та пишаємось їхніми здобутками на міжнародній арені!