Новини
Україна
Головні новини
Суспільство
Світ-суспільство
Політика

Дію угоди між урядами України та РФ про торгівельні представництва буде припинено

17.08.2020 Косянчук Інна 0

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова повідомила, що таке рішення було прийнято сьогодні, 17 серпня, на позачерговому засіданні Кабміну

Фото з сайту detector.media

"Сьогодні на позачерговому засіданні КМУ було прийнято рішення щодо припинення угоди між урядом України та урядом РФ про взаємне заснування торгових представництв, яка діяла з жовтня 1992 року", - поінформувала на своїй facebook-сторінці перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Вона прокоментувала таке рішення КМУ, зауваживши, що воно є логічним та послідовним кроком українського уряду: "Враховуючи російську агресію та окупацію Криму та відповідно сучасний стан українсько-російських відносин, ця угода (як і багато інших) втратила практичне значення та не відповідає національним інтересам України".

Зауважимо, у 2019 році була прийнята постанова КМУ "Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про обмін правовою інформацією та Протоколу до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про обмін правовою інформацією від 18 квітня 1995 року".

У 2016 році прийнято постанову "Про припинення дії Угоди між Урядом Російської Федерації та Урядом України про співробітництво в галузі технічного захисту інформації".

А у 2015 році уряд ухвалив постанову "Про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств оборонної галузі промисловості".

Як повідомляв "Погляд", вже 42 країни світу відкрили свої кордони для українців з послабленням карантину.