Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження, –Укренерго

Завдяки теплій погоді споживання електрики в Україні знизилося.

Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження, –Укренерго - зображення

Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження в Україні. Про це повідомили в Укренерго в вівторок, 3 січня.

"Станом на 11:00 3 січня завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються", –

Укренерго

Водночас повідомляється, що на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому до всім областей доведено про ліміти споживання, яких вони мають дотримуватися на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі.

Також зазначається, що ворог знову завдав ударів по енергооб'єктах на сході та півдні країни. Пошкоджено розподільчі мережі, проте ремонтні роботи розпочнуть після отримання відповідних дозволів військових.

Нагадаємо, 2 січня стало відомо, що в Києві та центральному регіоні ускладнилась ситуація з електропостачанням. Як повідомлялося, в ніч на 2 січня українські захисники неба збили 39 "Шахедів", з них: 3 знищили на Київщині, 22 дрони – над столицею та 15 – над сусідніми областями.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.