Екстрим на мотоциклах: у Бучі таки планують провести чемпіонат із мотокросу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/FB_IMG_1589966021138.jpg)
У місті Буча на Київщині, незважаючи на карантин, таки планують провести змагання з мотокросу.
Мототраса у Бучі готується до чергових змагань з екстримального виду спорту - мотокросу. Щоправда, через карантин - цього разу лише серед вітчизняних спортсменів. Про це повідомляє Бучанська міська рада.
"Будемо сподіватися, що карантин послаблять і дозволять глядачам вболівати за заїздами на трибунах. Вхід - безкоштовний", - зазначають на офіційній сторінці БМР.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що третій етап світових змагань з мотокросу (за участю понад 100 спортсменів із 20 країн світу) мали провести 16 та 17 травня, проте через поширення в Україні коронавірусу його довелося перенести.