Дзюдоїсти з Василькова Богдан і Даниїл Дембовські стали Майстрами спорту України
17-річні васильківчани Богдан і Даниїл Дембовські вибороли звання Майстрів спорту України.
2 листопада у Києві проходив 22-й Всеукраїнський майстерський турнір з дзюдо серед юнаків 2000-2002 р.н, в якому від Київської області (м. Васильків) виступали вихованці Васильківської ДЮСШ Богдан та Даниїл Дембовські.
![Дзюдоїсти з Василькова Богдан і Даниїл Дембовські стали Майстрами спорту України](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74216725_1324103631090075_3861297808103440384_n.jpg)
Спортсмени стали чемпіонами турніру, виконавши нормативи Майстрів Спорту України: Богдан Дембовський у ваговій категорії до 60 кг, а Даниїл Дембовський у ваговій категорії до 66 кг. Тренери – Едуард Меленевський, Заслужений тренер України і Олександр Рудой.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/73482660_1324103654423406_861264848359522304_n.jpg)
«Нарешті багаторічні старання наших дзюдоїстів увінчались справедливою винагородою, – з гордістю зазначив Едуард Меленевський в ексклюзивному інтерв’ю журналісту ІА «Погляд». – Адже хлопці тренуються у нас з 4-річного віку. Ми дуже раді за перемогу наших вихованців у цьому турнірі».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74835075_1324103724423399_8846264712740995072_n.jpg)