Новини
Світ-суспільство
За кордоном
Політика

Джонсон буде змагатися за пост лідера консерваторів після відставки Трасс (ВІДЕО)

20.10.2022
За даними опитування YouGov, Джонсон є фаворитом серед членів консерватисної партії як кандидат на заміну Ліз Трасс.

Очікується, що колишній прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон візьме участь у перегонах за лідерство у Консервативній партії, щоб замінити Ліз Трасс, яка оголосила про свою відставку.

Про це повідомив політичний редактор Times Стівен Суінфорд.

Чоловік написав у своєму Twitter, що Борис Джонсон, як очікується, візьме участь у змаганні за лідерство консерваторів. Він проводить зондування, але, як кажуть, вважає, що це питання національних інтересів.

Зазначимо, за даними опитування YouGov, Джонсон є фаворитом серед членів консерватисної партії як кандидат на заміну Ліз Трасс.

Опитування проводилось серед членів Консервативної партії 17-18 жовтня. Джонсон набрав 32%.

Нагадаємо, через економічні потрясіння, спричинені ухваленням міні-бюджету, депутати британського парламенту від Консервативної партії почали публічно закликати прем'єр-міністерку піти у відставку. Але сама Трасс, вибачившись за помилки, до сьогодні виключала таку можливість.

Як повідомлялося, 20 жовтня стало відомо, що Трасс подала у відставку з посади британського прем'єра. До слова, вона подала у відставку на другий місяць свого прем'єрства.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.