Київ

«Динамо» програло «Вільярреалу» в 1/8 фіналу Ліги Європи

Програшна гра відбулася 11 березня у Києві.

«Динамо» пропустило перший гол на 30-й хвилині. Центрбек Пау Торрес замкнув простріл Жерарда Морено і відправив м'яч у пусті ворота. На початку другого тайму іспанці подвоїли свою перевагу, забив Рауль Альбіоль - 0:2

На 35-й хвилині «Динамо» було близьке, щоб відігратися. Кендзьора виконав фірмовий крос у штрафний, однак Циганков не зміг переправити м'яч у ворота. Ще одну нагоду "біло-сині" мали наприкінці тайму.

Після перерви «Динамо» отримало другий м'яч у свої ворота. Педраса виконав навіс з лівого флангу й Морено завдав удар головою, з яким Бушан впорався. Та першим на добиванні був Альбіоль. Ветеран іспанського футболу переправив м'яч у сітку.
У підсумку «Динамо» програло із рахунком 0:2.

Матч-відповідь відбудеться 18 березня в Іспанії.

Як повідомляв «Погляд», Київське «Динамо» здолало закарпатський «Минай».

«Погляд» розповідав, що помер один із найвідоміших українських фахівців футболу Роман Покора.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.