Двоє бориспільців викрали сосну із чужого подвір'я
Жінка та чоловік несли зрубане дерево вночі, по вулиці Поповича.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/134244355_1979641872209396_2363507817394453941_o.jpg)
Де вони зрубали сосну зацікавило бориспільських патрульних.
Про це повідомляє патрульна поліція Київської області.
Пояснити наявність зрубаного дерева громадяни не змогли та почали помітно нервувати.
« Згодом з’ясувалося, що неподалік від місця виявлення цих громадян того ж дня було скоєно крадіжку сосни з приватної ділянку. Шляхом пошкодження паркану, невідомі проникли на подвір’я та зрізали верхівку хвойного дерева »,- пояснили в поліції.
Патрульні затримали, ймовірних, порушників та доставили до місцевого відділку поліції. Надалі слідчі встановлюватимуть всі обставини цієї справи.
У поліції закликають не порушувати закон, берегти природу та купувати "зелених красунь" лише у ліцензованих місцях продажу. Якщо ви стали свідком незаконної вирубки дерев — неодмінно звертайтесь на лінію 102!
«Погляд» пиcав, що у столичному парку позрізали хвойні деревця
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що Українська ялинка – серед 10 найкрасивіших у Європі
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.