Новини
Новини Київської області
Вишгород
Культура
Події

«Душа співає - голка вишиває»:виставкою Вишгородської майстрині розпочався проєкт нон-стоп


У музеї давньоуського гончарства ВІКЗ учора, 27 лютого, презентовано культурно-мистецький проєкт «Вишгородщина мальовнича»

Олена Карлова, автор виставки «Душа співає - голка вишиває», займається художньою вишивкою з 38 років. Її роботи не залишають байжужими глядачів. То ж не випадково виставка її робіт дала старт  культурно-мистецькому проєкту «Вишгородщина мальовнича»

Презентація проєкту та відкриття виставки зібрала багато відвідувачів – представників різних поколінь, і тих, хто займається мистецтвом фахово чи як хобі, і поціновувачів прекрасного. Проєкт впроваджується Вишгородським історико-культурним заповідником спільно з Вишгородською  районною державною адміністрацією та Вишгородською районною радою.  Проєкт покликаний  сприяти збереженню, відродженню та популяризації надбань традиційної  культури  Вишгородщини через проведення низки виставок та майстер-класів етнографічного спрямування; підвищенню ролі культурної спадщини і регіональних традицій,патріотичному вихованні дітей та молоді та прояві культурного потенціалу Вишгородщини у туристичній  галузі Київщини.

"Протягом року у музеї в режимі нон-стоп відбуватимуться виставки майстрів краю, і українські традиції від покоління до покоління будуть втілені в цьому проєкті", зауважила завідувач музею давньоруського гончарства Ірина Кириченко.

Під час відкриття проєкту в.о. голови  Вишгородської РДА Олексій Данчин Олексій Данчин  зауважив, що головним із завдань, покладених на цей проєкт, є популяризація мистецтва, ремесл, народної творчості усього Вишгородського краю, що дасть змогу виховувати юне покоління Вишгородщини у дусі патріотизму, любові до рідної землі та бережливого ставлення до багатого історичного минулого нашої місцевості.

ДОВІДКА. Культурно-мистецький проєкт «Вишгородщина мальовнича» включає виставково-експозиційні заходи та майстер-класи від майстрів міста Вишгород та Вишгородського району на території Музею давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника.