Новини
Новини Київської області
Буча

Донати на дрони: на Київщині відбувся благодійний забіг (ВІДЕО)

Серед бігунів були не лише місцеві жителі, а й гості з Німеччини та США, що надало забігу міжнародного статусу.

У Бучі на Київщині відбувся благодійний забіг "Bucha Run 2024", щоб підтримати військових Збройних сил України.

Метою спортивного заходу був збір коштів на придбання безпілотних літальних апаратів для бійців 47 окремої механізованої бригади "Магура". Збір проходив в межах акції "Бучанський дрон 2.0".

Про це у соцмережах повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

У заході взяли участь дорослі і діти. Серед бігунів були не лише місцеві жителі, а й гості з Німеччини та США, що надало забігу міжнародного статусу. Також захід підтримав, зокрема, Національний Олімпійський комітет України Київської області.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук поінформував, що наразі вдалося зібрати 575 тисяч гривень. Усі кошти, які задонатили готівкою під час забігу, у понеділок будуть на рахунку благодійного фонду.

"Я безмежно вдячний кожному, хто долучився до цієї масштабної ініціативи. Енергія, рішучість та відвага, з якими ви подолали дистанцію, надихнули мене до глибини душі. Ваші палаючі погляди та міцний крок довели, що Буча — це не просто місто, це потужна громада, яка вміє згуртуватися навколо великої мети".

Нагадаємо, в квітні відбувся благодійний забіг Spartan Race. На подію зареєструвались майже дві тисячі людей. Учасниками забігу були чоловіки та жінки. Вони разом бігли по трасі, лазили по канату, підіймали важкі предмети та долали перешкоди.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.