Новини
Суспільство
Політика

До Віктора Медведчука та Оксани Марченко РНБО застосувала санкції


Сьогодні, 19 лютого, секретар РНБО Олексій  Данілов на брифінгу розповів, що у санкційний список внесено 3 громадян України та 5 громадян Російської Федерації.

Фото УНІАН

 

«Рада національної безпеки й оборони України включила політика Віктора Медведчука та його дружину Оксану Марченко в санкційний список», - про це повідомив ресурс Українська правда.

Секретар РНБО Олексій  Данілов на брифінгу  зазначив, що санкції запроваджено до 8 осіб і 19 компаній.

«Президент підпише відповідний указ», йдеться у повідомленні. 

Санкції застосовано до 3 громадян України та 5 громадян Російської Федерації. Ось їхні прізвища:  Вацьковський Костянтин Борисович, громадянин Росії; Домченко Віталій Валерійович, громадянин РФ; Лавренюк Наталія Миколаївна, громадянка України; Лісогор Сергій Вікторович, громадян РФ; Марченко Оксана Михайлівна, громадянка України; Маслюк Олександр Миколайович, громадянин РФ; Медведчук ВІктор Володимирович, громадянин України; Попов Михайо Юрійович, громадянин Росії.  

«Пан Данілов уточнив, що санкції проти Медведчука і Марченко накладені за статею «фінансування тероризму». Санкції вводяться на три роки на все майно, яке належить Віктору Медведчуку», деталізує ВВС.

Як повідомляв «Погляд», проросійському пропагандисту Шарію оголошено про підозру.

  Також ми розповідали, як виконується указ про санкції щодо  NewsOne, «112 Украина» і ZIK.     

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.