Новини
Україна
Екологія
Вода
Україна-суспільство

До розробки водної стратегії України може долучитися кожен охочий


Для цього потрібно лише заповнити та надіслати анкету.

Міндовкілля створює робочу групу для роботи над проєктом водної стратегії України. Про це повідомили на сайті міністерства.

До участі запрошують експертів, науковців, представників бізнесу чи органів влади та всіх, хто вболіває за якість водних ресурсів, хоче поділитися своїми знаннями і напрацюваннями у водній сфері.

Заявки на участь у робочій групі приймаються до 9 квітня 2021 року. Заповнюйте анкету і надсилайте її на електронну адресу: v.bilokon@gmail.com.

Як повідомляв «Погляд», Міндовкілля цьогоріч починає «перезавантаження» водної політику України. А у березні у Вишгороді вже навіть відкрили сучасну лабораторію моніторингу вод за півмільйона євро.

Нагадаємо, концентрація токсичних сполук в українських річках в 30-40 разів перевищує гранично допустимі норми. Через це, згідно з прогнозами Інституту водних проблем і меліорації, вже до 2050 року Україні доведеться імпортувати питну воду.

До слова, раніше також повідомлялося, що у Дніпрі знайшли пестициди, фармпрепарати та важкі метали, а у Дністрі було виявлено 108 забруднювачів.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.