Новини
Київщина
Головні новини
Вибори
Політика

Для реорганізації районів визначать «перехідний період»: КОДА

20.08.2020 Косянчук Інна 0

Очільник Київщини Василь Володін розповів, що буде створено на базі ліквідованих райдержадміністрацій.

Фото з архіву ІА "Погляд"

Адміністративно-територіальна реформа вимагає низки структурних змін відповідно до нового районування. Про деякі із них під час онлайн-брифінгу розповів голова Київської облдержадміністрації, зауваживши, що до створення спроможних територіальних громад значну частину адмінпослуг люди отримували у районних центрах, а після створення ОТГ ці послуги їм надаватимуть  безпосередньо в громадах.

«Наразі всі необхідні послуги будуть надаватись безпосередньо в об’єднаних територіальних громадах. Для забезпечення нерозривності надання послуг буде визначено «перехідний період» для передачі повноважень. На базі ліквідованих райдержадміністрацій планується створення структурних підрозділів райдержадміністрацій новоутворених районів», – підкреслив Володін.

Він нагадав, що вибори депутатів райрад відбуватимуться у Бучанський, Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський, Обухівський та Фастівський райони.

Пресслужба КОДА звертає увагу, що ліквідація нинішніх районів та утворення нових забезпечить відповідність системи адміністративно-територіального устрою районного рівня України сучасним вимогам та європейським стандартам.

Як повідомляв «Погляд», уряд схвалив Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки й проведення місцевих виборів.