Головні новини
Вишгород
Біла Церква
Культура

Дівчата з Вишгорода та Білої Церкви – серед учасників Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2020

29.08.2020 Надiя Проценко 0

28 серпня Суспільне мовлення опубліковало шорт-лист, до якого увійшли 11 учасників, серед яких дівчата з Київщини: Ангеліна Тереннікова з м. Вишгород та Олена Усенко з м. Біла Церква.

Загалом на участь у Нацвідборі на Дитяче Євробачення-2020надійшло 105 заявок. 70 учасників відповідали умовам Положення конкурсу, тож їх розглянув оргкомітет. «Вийшов цікавий Національний відбір: нові правила сприяли збільшенню кількості учасників. Обрати десятьох серед усіх заявок було нелегко, і ми витратили не одну годину на це рішення. Усі дуже талановиті, було приємно слухати. Сподіваюся побачити цих учасників і наступного року, адже в нас і цьогоріч є ті, хто вже не вперше бере участь у Нацвідборі», – зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін.

Право змагатися у Нацвідборі вибороли 8 учасників з авторськими піснями, 2 учасники, які виконали кавер, та одна учасниця, яка одержала найбільшу кількість лайків в YouTube за свій виступ.

Учасники з авторською піснею:
• Поліна Бабій — «SuperBit» (Одеса);
• Олександр Балабанов — «Відкривай» (Київ);
• Юлія Карімі — «PEOPLE» (Київ);
• Анжеліна Макфарлейн (RREALINA) — «MY SPIRIT» (Херсон);
• Ярослав Політов (YAR POLITOV) — українською «Я б туди» / англійською «GOOD ALWAYS WINS» (Енергодар);
• Ангеліна Тереннікова — «The Vibe» (Вишгород);
• Олена Усенко (Ellen) — «Never get free» (Біла Церква);
• Софія Шкідченко — «OK» (Київ).

Учасники з кавер-піснею:
• Нікіта Ачкасов — «My Oasis» (Київ);
• Дарін Осман — «A Natural Woman» (Київ).

Учасниця, яка одержала найбільшу кількість лайків від глядачів:
• Данієла Шапочнікова — «Твоє майбутнє» (Київ).

Зазначається, що цьогоріч була майже однакова кількість учасників з оригінальними піснями й тих, хто виконував кавери. Переважно це були сольні виконавці. «Цьогоріч ми отримали як різножанрові й неповторні авторські пісні, що вже традиційно для українського національного відбору, так і вокально та емоційно сильні інтерпретації відомих творів. Обирати шорт-лист із такого сузір'я юних артистів було складно. Попереду – ще складніший вибір представника від України на Дитяче Євробачення, який робитимуть журі й онлайн-користувачі. Усі прийняті цьогоріч заявки опубліковано на сайті Національного відбору, тож талановитих українських дітей уже може побачити та почути вся Європа, чекаючи на міжнародний конкурс», – розповіла голова делегації України на Дитячому Євробаченні-2020 Оксана Скибінська.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=HFEevW4DJKU&feature=emb_logo
&list=PLeBH6GOvqBhvDN97phjVf2oYafUemjC_R

Послухати пісні усіх учасників шорт-листа можна на сайті junior.eurovision.ua.

Що далі

На наступному етапі відбору учасники шорт-листа до 4 вересня запишуть пісню, яку надасть Суспільне для виконавців каверів. За бажанням її також зможуть записати виконавці власних пісень.

До 12 вересня буде оголошено ім’я переможця нацвідбору на Дитяче Євробачення, яке відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме Дитяче Євробачення вдруге поспіль. У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце (Польща).

Дізнайтесь, чому в м. Боярка фестиваль «Під Покровом Тризуба» переносять.

Раніше "Погляд" писав, що випущено нові поштові марки, присвячені німцям України.