Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників
![Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9bec3003-224a-4f36-86b2-dac2ad683de0/2024_04_28_9ac2dd288a784208.jpg)
Про це повідомили у Бучанський міській раді.
Учні Синяківського ліцею №15 та вихованці дитячого садочка №15 "Дивограй" долучилися до благодійної акції "Зграя дронів" та змогли зібрати кошти на три дрони.
Допомогу отримали бійці 77-ої окремої аеромобільної бригади ДШВ, які захищають кордони України на Харківському напрямку.
А, щоб підтримати бойовий дух військових, діти зробили для них маленькі обереги і написали лист для захисників.
![Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9bec3003-224a-4f36-86b2-dac2ad683de0/2024_04_28_1b5b3b9424425d75.jpg)
![Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9bec3003-224a-4f36-86b2-dac2ad683de0/2024_04_28_5a862a3f4d2e068c.jpg)
![Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників Діти Бучанської громади передали ще три дрони-камікадзе для наших захисників - зображення](/storage/resized/lg/news/9bec3003-224a-4f36-86b2-dac2ad683de0/431163297_18007921169343240_2324433908332386822_n.jpg)
Також, у Бучі провели благодійний аукціон для збору коштів на дрони. На аукціоні виставили картини художників, розмальовані тубуси, рушники з окупованої Горлівки та боксерські перчатки Віталія Кличка.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.