У Бучі школярі зібрали 10 тисяч гривень для ЗСУ
![У Бучі школярі зібрали 10 тисяч гривень для ЗСУ У Бучі школярі зібрали 10 тисяч гривень для ЗСУ - зображення](/storage/resized/lg/news/9b880ea4-b06d-42e8-975e-152aad263d4f/431163297_18007921169343240_2324433908332386822_n.jpg)
У такий спосіб школярам удалося зібрати майже 10 тисяч гривень для захисників.
Про це повідомили у Бучанській міській раді.
Благодійний ярмарок організували вихованці та педагоги Бучанського центру позашкільної роботи імені Андрія Куцевалова.
Всі зібрані гроші кошти передадуть на закупівлю дронів для ЗСУ.
Нещодавно, у Бучі провели благодійний аукціон для збору коштів на дрони. На аукціоні виставили картини художників, розмальовані тубуси, рушники з окупованої Горлівки та боксерські перчатки Віталія Кличка.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.