Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Київщина-суспільство

Депутати Ірпеня віддають землі табору «Восток» під забудову


Депутати Ірпінської міської ради 8-го скликання на 13 сесії, 26 серпня 2021 року проголосували за затвердження детального плану території земельної ділянки по вулиці Київська, 81 в місті Ірпінь. Таким чином 4,86 га табору «Восток» підуть під забудову.

На 13-ту сесію Ірпінської міської ради винесли питання «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по вул. Київська, 81 в м. Ірпінь». "За" проголосували 22 депутати, "Проти" - 3 і 4 "Утрималися".

Ініціатором затвердження плану забудови є міський голова Ірпеня, Олександр Маркушин та сам забудовник – Дмитро Осипенко. Табір «Восток» – це 4,86 га унікальної землі лікувально-оздоровчого призначення. Її можна використовувати для санаторно-оздоровчих цілей.

Головна ціль Ірпінської влади, забудова табору висотками на 1000-1300 квартир – ще мінімум 4 тис. нових жителів у мікрорайоні БТР. Це призведе до загострення проблем соціальної інфраструктури, забезпечення водою, каналізування, постачання електроенергії, газу, збільшення транспортних заторів.

Також мешканцям Ірпеня, особливо цього району, катастрофічно не вистачає зелених зон для відпочинку та оздоровлення на лоні природи.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що на території табору “Восток” в Ірпені дозволили забудову.

https://www.youtube.com/embed/_ygi4SkeZA4

Також ми інформували, що Ірпінці хочуть не допустити спорудження висотки в рекреаційній зоні замість колишнього дитячого табору “Восток”.

https://www.youtube.com/embed/-dj83nt0bRw

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.