Депутат від "Нових облич" Король та заступник мера Ірпеня Маркушин розпивали алкоголь під час уроків у школі №17
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1576926762408.jpg)
Черговий скандал стався в Ірпені: місцеві чиновники влаштували пиятику у школі під час уроків.
Вчора, 20 грудня, у приміщенні 17-ої школи перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин та депутат округу Петро Король влаштували гуляння із вживанням спиртних напоїв. Про це написала у Фейсбук жителька Ірпеня Людмила Першин.
"Школа працює в дві зміни. В той час, коли розпочалися гуляння, в школі йшов навчальний процес", - зазначила Людмила.
Відзначається, що вечірку влаштували в шкільній їдальні, а по коридорах під час уроків розгулювали невідомі люди. Користувачі у коментарях зазначали, що чиновники таким чином намагалися підкупити виборців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/screenshot24.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/screenshot31.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1576928724377.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1576928719376.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1576928715695.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/20191221_134313.jpg)