Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Дагестан охопили протести проти мобілізації

25.09.2022
Силовики, щоб розігнати протестуючих почали стріляти в повітря.

Дагестан охопили протести проти мобілізації - зображення

Жителі республіки с у рф протестують проти мобілізації. Як повідомляють місцеві ЗМІ, зокрема, жителі населеного пункту Ендирей перекрили федеральну трасу, а в натовпі було чути автоматні черги.

Із зазначеного населеного пункту призвали 110 осіб. У зв'язку з цим люди вийшли на вулиці, щоб "захистити своїх синів, братів та чоловіків".

Силовики, щоб розігнати протестуючих почали стріляти в повітря. Також відомо про перші затримання учасників акції.

Варто зазначити, що подібні акції протестів наразі відбуваються в багатьох населених пунктах Дагестану. Зокрема, був анонсований масштабний мітинг в столиці республіки Махачкалі.

До слова, за інформацією Інституту дослідження війни (ISW, США), жорсткий підхід кремля до мобілізації викликає громадські гнів і недовіру по всій росії.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.

Натомість світ однозначно відреагував на заяву путіна про мобілізацію та погрозу ядерною зброєю.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.