Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство

COVID-19 не вщухає: 11 регіонів України «червоні»


29 березня в 11 областях нашої країни встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

фото: freepik.com

Зокрема, мова йде про Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Миколаївська, Одеську, Сумську, Чернівецьку, Чернігівську області та місто Київ згідно з даними МОЗ.

В усіх інших регіонах, окрім Херсонського, де діє «жовтий» рівень, встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Статистика COVID-19 на 29 березня

За минулу добу, 28 березня, зафіксовано 8 346 нових випадків коронавірусної хвороби, госпіталізовано – 3 129 осіб, сталося 178 летальних випадків, одужало 2 875 людей, здійснено 39 732 тестувань (методом ПЛР – 24 404, методом ІФА – 5 631, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 9 697).

Таким чином, за весь час пандемії в Україні усього захворіло 1 652 409 осіб, з яких одужало 1 303 500, не впорались із хворобою 32 132 громадян.

У «червоній» зоні заборонено:

 1. Діяльність барів, ресторанів, кафе тощо, крім здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування в аеропортах.
 2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах (крім винятків, передбачених підпунктом 4).
 3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
 4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування, крім:
   приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів;
   торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
   діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей;
   діяльності операторів поштового зв’язку;
   медичної практики, ветеринарної практики;
   діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування);
   діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;
   діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку;
   перукарень та салонів краси за попереднім записом;
   виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
   провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг.
 5. Приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів (крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, здійснення кіно- та відеозйомки за умови обмеження доступу до місця зйомки сторонніх осіб).
 6. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів (крім тренувань спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів).
 7. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів.
 8. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11:00 до 6:00 наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
 9. Діяльність непродовольчих ринків.
 10. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

"Погляд" також інформував, що в Україні незабаром запустять електронні лікарняні, які будуть певний час функціонувати паралельно з паперовими. 

Від коронавірусу 29 березня в Україні вакциновано майже 200 тисяч осіб. На сьогодні до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 364 104 людини. Дізнайтесь, як записатися в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.