Новини
Новини Київської області
Бровари

Cityconsult Development спільно з «Альянс Новобуд» передали квартири місту


У 2020 році девелопер Cityconsult Development спільно з компанією-забудовником «Альянс Новобуд» передали 10 квартир у комунальну власність міста Бровари. Нерухомість представлена 2-х і 3-х кімнатними квартирами комфорт-класу в ЖК «Лісовий квартал», загальною площею 816,2 м кв.

Передача квартир у комунальну власність міста стала для Cityconsult Development доброю традицією в рамках зобов'язань і соціальної відповідальності. На сесії міської ради житло розподіляється між пільговими категоріями громадян, які потребують соціального захисту і стоять у черзі на отримання житла – багатодітні сім'ї, люди з обмеженими можливостями, учасники АТО.

Найближчим часом планується передача ще 3 квартир, загальною площею понад 300 м кв.

Щорічно, починаючи з 2015 року, компанія «Альянс Новобуд» передає квартири і допомагає місту у поліпшенні соціально-побутових умов мешканців. За весь час було передано 5061,4 м кв. нового житла.

ЖК «Лісовий квартал» – сучасний комплекс комфорт-класу, розташований у центрі Броварів. Проект знаходиться на завершальній стадії будівництва: з 12 будинків введено в експлуатацію – 10, ще 2 будинки будуються на даний момент.

Комплекс має власну розвинену інфраструктуру – дитячий садок, паркінг, дитячі та спортивний майданчики. На перших поверхах ЖК розміщені комерційні приміщення, завдяки чому всі необхідні послуги для жителів знаходяться безпосередньо на території – магазини, аптеки, кав'ярні, салони. Поруч з комплексом розташований великий парк з різними зонами для відпочинку та занять спортом, а також мальовничий ліс.

 Ліц.ДАБІУ10.05.18р/з2013050420