Новини
Головні новини
Ірпінь
Політика

Чорна п’ятниця: Ірпінську міськраду лихоманить


Законно обраного депутата позбавили права здійснювати депутатські повноваження, натомість дозволили голосувати особі, яка наразі не є депутатом міськради.

Фото: Ярослав Куц

Нагадаємо, представниками чотирьох партій, а саме від «Батьківщини», ЄС, «Голосу» і «Свободи», було підписано «Меморандум більшості», яким утворили об’єднання «Успішна громада». Туди увійшли загалом 20 депутатів Ірпінської міськради.

Порушення законодавства

Отже, 27 листопада, на другому засіданні сесії Ірпінської міськради, міський голова Олександр Маркушин позбавив законного права здійснювати депутатські повноваження Артема Гуріна, депутата міськради від політичної партії «Батьківщина».

Маркушин порушив закон України, заявляють у «Батьківщині», оскільки не взяв до уваги рішення ТВК і дозволив голосувати Віолетті Дворніковій, яка наразі не є депутатом міськради та не є членом фракції «Батьківщина».

У свою чергу в партії ЄС назвали цей крок «черговою брудною грою з боку Ірпінського міського голови Маркушина Олександра».

Крім того, згідно заяви «Європейська Солідарність Ірпінська ОТГ», міський голова «провів незаконні голосування в умовах невизначеності».

Інші «досягнення» сьогоднішнього засідання

ЄС наголошує, що на засіданні вчергове спробували зманіпулювати голосуванням за медичні питання, хоча такі і не виносились на голосування. Крім того, не поставили на голосування кандидатуру від ЄС Наталію Іздебску, а тільки представницю від «Слуг народу».

А керівник «слуг» Дубінський публічно назвав трьох своїх колег – депутатів від «Слуг народу» - зрадниками. При цьому реакції від них не було взагалі.

Ну і зрештою, у ЄС констатували наявність реальних зрадників в цій політсилі. І це Павлова Олена.

Позитивні моменти

Маркушин отримав реальну опозицію у формі депутатського об’єднання «Успішна громада».

«Громада вчергове побачила реальну поведінку обраного Голови Маркушина Олександра, який реально наплював на наших виборців, а це половина всіх мешканців нашої Громади», - резюмують у ЄС.