Новини
Російсько-Українська війна

Чи здатна рф на дійсно великий наступ: оцінка Буданова (ВІДЕО)

Росіяни вичерпали на понад 60% резерви техніки, що перебувала на довгостроковому зберіганні.

на росії все ще прагнуть до кінця березня повністю захопити Донецьку та Луганську області України, і це мета так званого "великого наступу" росіян. Проте, здатності забезпечити військо технікою у ворога вже немає.

Про це розповів голова Головного управління розвідки Кирило Буданов.

"Великий наступ росії, який вони мають на меті, вже триває. Але він так триває, що не всі це навіть бачать – такої якості цей наступ. У них є стратегічне завдання – до 31 березня вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей".

Буданов також зазначив, що під час першої відкритої хвилі мобілізації окупанти набрали трохи більше 316 тисяч осіб, й "понад 90% одразу відправили на фронт, без попередніх навчань".

"Невеликий відсоток пішов на формування нових підрозділів, але більшість пішла на відновлення підрозділів, що зазнали втрат, вони всі на фронті".

Проте, прихована мобілізація в рф триває, і у країні, де населення понад 100 мільйонів, немає проблеми набрати 500 тисяч осіб, про наміри залучити які повідомлялося раніше.

Водночас забезпечити підрозділи бронемашинами і танками ворог нездатний вже зараз, а заяви про виготовлення "800 танків на рік" – пусті балачки.

"Автоматів вистачить на будь-яку кількість, бронемашин не вистачає і зараз, але це їм абсолютно не заважає. Зараз багато підрозділів, що формуються з нуля. Вони йдуть без техніки, на "Уралах" і "Камазах". У них у штаті вже немає БМП, БТРів. Техніка вся знімається з довгострокового зберігання, вони зняли вже більше 60%, залишилося близько 35%, яку можна швидко відновити. Виробництво одиничне, і воно не покриває потреб. 800 танків на рік вони неспроможні зробити не те, що у воєнний час, а в найкращі свої роки".

Як повідомлялося раніше, російська армія зосереджує наступ на п’ятьох напрямках. А саме, зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.

Втім, зі слів Кирила Буданова та дій ЗСУ зрозуміло, що наразі ми підготовлені. 21 лютого сили оборони за участі військового керівництва провели військові навчання, у зоні відчуження Чорнобильської АЕС, поблизу білоруського кордону. Підрозділи вчились відбивати можливий наступ з Білорусі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.