Новини
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство
За кордоном

«Червоні» й «зелені»: які країни відкриті для українців

29.01.2021 Надiя Проценко 0

Міністерство охорони здоров’я представило новий список країн «червоної» та «зеленої» зон залежно від епідеміологічної ситуації в цих державах.

фото - freepik.com

Так, станом на 29 січня громадяни України можуть безперешкодно відвідати такі країни, як Молдова, Мальдіви, Вірменія, Туреччина, Йорданія, Болгарія, Фінляндія, Греція, Шрі Ланка, Індія, Єгипет, Таїланд, Кенія, В’єтнам тощо. Повний перелік тут.

Практично всі сусіди України, окрім Молдови, опинилися в «червоному списку». Усього там 74 країни. Показник захворюваності у них на 100 тис. населення за останні 14 днів є вищим, ніж в Україні, де наразі це 169,7 (порівняно з 204,3 тиждень тому).

Найгірша епідеміологічна ситуація нині в Португалії (показник 1429,4 заражень на 100 тис. населення за останні 14 днів). Також досить високий показник (945,9) має Чорногорія, яка ще нещодавно почала пускати українських туристів без тесту.

фото - freepik.com

Серед «червоних» опинилися такі популярні серед українців країни, як Іспанія, Ізраїль, Чехія, Словенія, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Франція, Грузія, Італія, Туніс, Кіпр, Албанія, Австрія, Польща, Угорщина, Румунія, Німеччина.

«Погляд» також писав, із ким гратиме збірна України з футболу в кваліфікації Євро-2023.

Читайте, що в Україні створять реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.