Новини
Україна
Спорт

Чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан отримала персональну копію ляльки Барбі


Українська фехтувальниця (шабля) отримала персональну копію ляльки Барбі від американської компанії Mattel, яка випускає ляльки з 1945 року.

Фото: Ольга Харлан

Лялька-фехтувальниця увійшла в серію Role Models, яку почали випускати два роки тому на честь Міжнародного дня жінок.

Про це повідомили на сайті Barbie.

Ольга Харлан стала першою українкою, яка потрапила в цю серію. Такі ляльки є тільки у дев'яти спортсменок світу, серед яких футболістка Аманда Анрі, легкоатлетки Айрін Палшите, Діна Ешер-Сміт і Малайка Міхамбо. Ще в колекції є видатні художниці, журналістки, вчені і науковці.

Довідка

Ольга Харлан - олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, шестиразова чемпіонка світу (2009 року в командній першості, 2013 в індивідуальній і командній, 2014 в індивідуальній, 2017 в індивідуальній, 2019 в індивідуальній), восьмиразова чемпіонка Європи, заслужений майстер спорту з фехтування, найкраща спортсменка року (2008, 2009) та найкраща спортсменка місяця (5 разів) в Україні.

Як повідомляв «Погляд», у трьох українських легкоатлеток виявили коронавірус після чемпіонату Європи.

«Погляд» розповідав, що українка посіла 1-е місце в стрибках у довжину з кращим результат у світі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.