Новини Київської області
Ірпінь

Чемпіонат України з регбі серед юніорів у Ірпені: золоті нагороди вибороли хмельницькі спортсмени, наші земляки — п’яті

16 вересня в Ірпені на центральному міському стадіоні “Чемпіон” визначилися переможець та призери чемпіонату України з регбі серед юніорів 2007 р.н. і молодших. Ірпінські спортсмени, які виступали за збірну Київщини, вибороли 5 місце. Прикра поразка у протистоянні з ОДЮСШ (Одеса) не дозволила команді збірної Київської області — “Росомахи” Ірпінська ДЮСШ, сформованої в основному за рахунок наших юних земляків, змагатися за високі нагороди турніру. У фінальній зустрічі зійшлися представники “Буревісника” (Хмельницький) та уже згадані одесити. Останні програли з рахунком 40:5. У матчі за третє місце точилася запекла боротьба між командами “Антарес-Авіатор” (Київ) і “Анатра” (Одеса). У підсумку 20:10 на користь киян. Сподіватимемося, що наступного разу ірпінці потішать своїх вболівальників красивою грою та вразять чудовими результатами.