Чарівна Мавка: в Україні випустили нову поштову марку
Укрпошта спільно зі студією Animagrad до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, презентували поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Марки виготовлені на самоклеючому папері. Тираж марок — 100 тисяч примірників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/129075059_3568294089883886_4151449152476341868_n.png)
На поштових марках зображені головні герої анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» - Мавка, її коханий Лукаш, а також Жабокиць Квусь – магічне лісове створіння, повідомляє Укрпошта. До колекційного набору входять поштова марка, конверт «Перший день» і поштова картка. На конверті Мавка представлена в зимовому образі з Рисеням на руках, а в центрі композиції чарівна Верба – Серце Лісу. Штемпель виконано у вигляді магічної руни Мавки, що символізує єдність чотирьох стихій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/128677916_3568294086550553_2157246950611427659_n.png)
Мультфільм було створено за мотивами класичної драми-феєрії Лесі Українки. Оригінальний саундтрек до фільму створив популярний в Україні та далеко за її межами етногурт «ДахаБраха».
Раніше «Погляд» повідомляв, що випустили першу поштову марку, пов’язану з коронавірусом.
Читайте також, що Укрпошта випустила марку на честь ювілею театра Франка.