Чому недбайливі обухівчани звикли смітити з вікон?
Лютневе потепління розтопило сніжний покрив і земля продемонструвала мешканцям Обухова усю « красу» під вікнами багатоповерхівок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52556889_385193092307438_2490133175347445760_n.jpg)
Непривабливі картини із безліччю цигаркових бичків можна побачити чи не в усіх дворах нашого міста. Недопалки огидно прикрашають клумби під балконами осель ще з осені. Чимало обухівчан виклали фото у місцеві групи соцмережі, виражаючи обурення від побаченого у своїх засмічених дворах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/53142818_329837214405610_765964330129686528_n-1.jpg)
(фото з соцмережі)
Виходить, що місцевим курцям чомусь важко облаштувати своє місце попільничкою, або ж вони свідомо викидають залишки сигарет, помилково вважаючи, що бички швидко розкладуться на землі. Побачене за міськими будинками, наштовхує на думку, що на лице - відсутність культури у багатьох місцевих курців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52303827_388956311933181_6348591159664705536_n.jpg)
Хоча палити можна і культурно. У соцмережі є маса лайфхаків зі створення і саморобних попільничок і кріплень до них.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52679063_568305790332326_7558338083779772416_n.jpg)
(фото з соцмережі)
У деяких будинках «сміттєві утилізатори» пішли ще далі. Окрім недопалків та порожніх пачок від цигарок, з балконів у двір летить ще й використаний котячий туалетний наповнювач.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51947675_358598871653975_5119862202383204352_n-1.jpg)
( фото Віталій Івашко)
Тож тут, також важко пояснити логіку тих, хто викидає сміття. Чи то було в «облом» виносити до баків на морозну вулицю відходи за своїм улюбленцем, чи знов – само перегниє, бо ж це добриво.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52426177_1946475748783670_3551097669210341376_n.jpg)
Ми як мешканці свого міста повинні розуміти, що охайність Обухова залежить від кожного з нас. І чистота не там де двірник мете віником, а там де існує культурне суспільство і сміття викидається в урну.
Тож виникає риторичне питання, а чи хотіли б ті курці самі, щоб їхні діти чи онуки гуляли на тих засмічених газонах.