Новини
Новини Київської області
Екологія
Культура

Будинок та господарство під Києвом: як живе рок-музикант Pianoboy


Сучасний рок-музикант та соліст однойменного гурту Pianoboy, Дмитро Шуров розповів як разом із дружиною Ольгою живе в будиночку за містом та чому господарство замінює їм фітнес і психотерапію.

Про це пише MC.today.

Як вплинув коронавірус на концерти та гонорари гурту?

В березні минулого року гурт Pianoboy дав великий концерт в київському Палаці спорту. Подію відвідали близько 8 тис людей.

«На сцені грав оркестр і співав хор, у повітрі літав рояль. Ми стали останнім українським проєктом, який встиг зробити таке шоу 2020 року перед затяжною низкою масок та обмежень.»

Гурт отримав повідомлення від замовника: «Усе скасовуємо» прямо під час підготовки до концерту на приватній вечірці в Парижі. А до пандемії гурт давав близько 100 концертів на рік, які приносили мільйонів гривень прибутків.

«Ми не стали шукати альтернативних способів заробітку. Вирішили, що всесвіт сам говорить нам: «Зупиніться, віддихайтеся». Тому домовилися приділити час тому, що найбільше любимо, – музиці.»

Де розташований заміський будинок подружжя?

Фото: MC.today

Музикант рятувався від «адреналінової ломки» подорожами на Київщину. В одній із поїздок музикант з дружиною побачили банер «Васильківські Карпати» та закохались у природу місцевості. За місяць купили там велику ділянку – 35 соток. І за три місяці побудували будиночок на 60 метрів.

«Будинок у селі ми побудували, бо вирішили інвестувати в «старість», поки молоді й енергійні. Зараз там йде благоустрій, тому більшу частину часу ми проводимо в будинку в Києві.»

Які плюси життя в будинку в порівнянні з квартирою за думкою Дмитра?

  • З’явилася можливість дихати свіжим повітрям. Раніше для цього ми збиралися з друзями в ботанічному саду, тепер у нас є ділянка.
  • Немає зайвих очей. Можна не знімати піжаму до обіду, ходити босоніж по газону. Будинок підходить для соціопатів й інтровертів, тобто людей, які поважають соціальну дистанцію та особистий простір і поза пандемією.
  • Тепер нам є де зберігати великі речі. Велосипеди та самокати стоять прямо у дворі. Паркомісце – біля вхідних дверей, це сильно економить час.
  • З’явилася заміна психотерапії та фітнесу – це робота із землею. Сім років тому ми ще нічого не знали про садівництво, а сьогодні найбільше любимо піклуватися про рослини: посіяв, полив, обприскав, удобрив – зросло. Швидкий і гарантований результат праці: салат і зелень виросли за місяць, а кабачки та помідори – за два. Це хороша психотерапія. А ще будинок – це завжди багато фізичної роботи. Не потрібен абонемент у спортклуб: зиму проводиш з лопатою, а літо – з тачкою, кущорізом і газонокосаркою. Заведіть собі сад, і вам ніколи не буде нудно.

ІА “Погляд” вже повідомляв, щоКиївщина стане першою областю, де створять унікальну базу геопросторових даних.

Ми розповідали також, що працівники промисловості можуть отримати фінансову підтримку від держави.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.