Новини
Головні новини
Буча
Вибори
Політика

Бучанську "ЄС" очолила екс-регіоналка, захисниця Карплюка - Катерина Українцева


В Ірпені та Бучі "Слуга народу" і "Європейська солідарність" - не вороги, а друзі. Бо так вирішили забудовники на чолі з екс-мером Ірпеня Володимиром Карплюком.

Вчора, 30 вересня, місцева журналістка Ірина Федорів проаналізувала, хто й з якою метою йде на вибори від рейтингових партій в Бучі та Ірпені.

Вочевидь, зробити це було нескладно, адже всі бачили, що в мери Ірпеня від "Слуги народу" висунули "чорного нотаріуса" Карплюка Максима Нельзіна, який оформлював всі дерибани в місті. А в Бучі, як видно з рекламних роликів, "Європейську солідарність" очолила адвокатка Карплюка Катерина Українцева.

https://www.facebook.com/BuchaES/videos/2812677492298105/

У своїй статті Ірина Федорів стверджує, що Українцева відсуджує йому в суді ділянку в Біличанському лісі навпроти 18-ї школи. Нещодавно ми писали, що цю заповідну територію ледь захистили від вирубки та забудови. Але забудовники так просто не здаються…

При цьому Українцевій вистачило нахабності висунутися в кандидати від "ЄС" в мери Бучі. Неважко здогадатися, на що у випадку, якщо її оберуть, може перетворитися місто.

Ось що з цього приводу пише Федорів: "Українцева – адвокатеса. У списку її клієнтів переважно забудовники, що можна побачити на сайті "Судова влада". Зокрема, це Ігор Оверко, ТОВ "Сарафан", який був донором парламентської кампанії ексмера Ірпеня, та власне екс-мер Ірпеня і голова партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк.

З-поміж усіх справ Карплюка, які представляє в судах Українцева, варто виділити одну – захист ділянок Карплюка в Біличанському лісі. Прокуратура намагається витребувати з власності Карплюка незаконно отримані ним земельні ділянки в Біличанському лісі, які зараз входять до НПП "Голосіївський". Засідання призначене до розгляду в Ірпінському суді на 28 жовтня. Тобто ми тут цей ліс бережемо 11 років, прокуратура ходить в суди, а "ЄС" веде в кандидати на мера Бучі ту, що обстоює дерибан".

Але "прославилася" Українцева не лише допомогою Карплюку. Журналістка розповідає, що пані Катерина була активним членом "Партії регіонів" у місті Куп'янськ на Харкіщині, де також балотувалася на міського голову, але програла. А коли її у 2010 році виключили з партії, вона зверталася з вимогою поновитися до тогочасного президента Віктора Януковича.