Новини
Буча
Київщина-суспільство

Бучанська сесія: бюджет, легковики для Ворзеля і Мироцького, палаци спорту, біогазовий комплекс


25 квітня о 10:00 розпочнеться 57-ма сесія Бучанської міської ради. Серед основних питань — бюджет, легковики для Ворзеля і Мироцького, палаци спорту, біогазовий комплекс.

Порядок денний пленарного засідання

  1. Про роботу КП “Бучанське УЖКГ” щодо надання послуг у сфері житлово-комунального господарства та утримання прибудинкових територій в місті Буча.
  2. Про підсумки розгляду звернень, що надійшли до Бучанської міської ради в 2018 році.
  3. Про внесення змін до рішення 51-ї сесії Бучанської міської ради VІІ скликання від 20 грудня 2018 року №2756-51-VІІ “Про бюджет міста Буча на 2019 рік”.
  4. Про передачу в тимчасове безоплатне користування легкового автомобіля Ворзельській селищній раді.
  5. Про передачу в тимчасове безоплатне користування легкового автомобіля Мироцькій сільській раді.
  6. Про розгляд звернень щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок:

6.1. Про розгляд звернення ПП “Скейлз”, вул. Вокзальна, 101.

6.2. Про розгляд звернення гр. Бучинського В.В., вул. Сілезька, 19.

6.3. Про розгляд звернення ТОВ “Центр клінічних досліджень ЛТД” та звернення ТОВ “СІСІАР”, с. Луб’янка, вул. 1-го Травня, 1-а.

6.4. Про повторний розгляд звернення гр. Жовтяка Є.Д. та гр. Капренко Ю.В., пров. Революції, 2-б, площа 1500 кв. м.

6.5. Про розгляд звернення ТОВ “ЖитлоДар — Кіровоград”, вул. Шевченка, 3-г, площа 3691 кв. м.

7. Про управління майном, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Буча:

7.1. Про розгляд пропозиції ФОП Очкусь П.І. щодо встановлення кавового автомата, вул. Енергетиків, 12.

7.2. Про розгляд звернення начальника КП “Бучанське УЖКГ” щодо надання в оренду групи нежитлових приміщень за адресою: м. Буча, вул. Яблунська, 144-в.

7.3. Про розгляд звернення директора ЖКП “Поліське” щодо укладання договору оренди частини нежитлового приміщення з ПАТ “Державний ощадний банк України” за адресою: с. Гаврилівка, Вишгородського району, вул. Свято-Троїцька, 57, площа 28 кв. м.

7.4. Про розгляд звернення директора ЖКП «Поліське» щодо укладання договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: с. Гаврилівка, Вишгородського району, вул. Свято-Троїцька, 57, для розміщення Центру надання адміністративних послуг, площа 125,8 кв. м.

7.5. Про розгляд звернення настоятеля храму Ікони Божої Матері “Почаївська” протоієрея Михайла Колочавіна щодо надання в оренду частини нежитлового приміщення для облаштування потреб храму та недільної школи для дітей, вул. Леха Качинського, 4.

8. Про затвердження Статуту КП “Бучазеленбуд” Бучанської міської ради у новій редакції та внесення змін до видів економічної діяльності КП “Бучазеленбуд”.

9. Про внесення змін до Бучанської міської програми “З турботою про кожного”.

10. Про співфінансування з місцевого бюджету м. Буча об’єкта, що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту.

11. Про співфінансування з місцевого бюджету м. Буча об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності.

12. Про затвердження Міської програми “Охорона і раціональне використання природних ресурсів” на 2019 рік.

13. Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради від 26.06.2014 року №1730-55-VI “Про затвердження Положення “Про цільовий фонд Бучанської міської ради”.

14. Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.

15. Про розгляд юридичних питань.

16. Про розробку матеріалів “Детальний план території, орієнтовною площею 5,0 га, що розташована в межах населеного пункту с. Луб’янка для розміщення біогазового комплексу”.

17. Про вирішення питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій.

18. Депутатські запити.

19. Різне.