Буча
Російсько-Українська війна
Відбудова регіону

Буча скористається досвідом Хіросіми при відбудові (ВІДЕО)

Важливу роль у цьому має відіграти ініціатива «Мери за мир», яку очолює Хіросіма.

Буча прагне налагодити співробітництво з японським містом Хіросіма, постраждалим від атомного бомбардування наприкінці Другої світової війни. Про це з посиланням на представників адміністрацій обох міст повідомляє японське видання KYODO NEWS.

Хоча на сьогоднішній день між двома містами не було жодних важливих обмінів, прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда, чия сім’я походить з Хіросіми, відвідав Бучу під час своєї незапланованої поїздки в Україну в березні 2023 року та висловив «сильний гнів» через різанину.

Президент України Володимир Зеленський також відвідав Хіросіму на травневому саміті G7.

"Попри відмінності ситуації в обох містах, вони обидва стали «символами війни» і досвід відбудови Хіросіми став би дуже цінним для міста з Київщини", –

зауважила начальниця відділу міжнародних

зв’язків і співробітництва Бучі Аліна Саранюк.

У міській владі Хіросіми висловили готовність співпрацювати з Бучею, зауваживши, що обміни та спільна робота сприятимуть розвитку обох міст. Важливу роль у цьому має відіграти ініціатива «Мери за мир», яку очолює Хіросіма. До цієї неурядової організації входять понад 8 тисяч міст зі 166 країн і регіонів світу, в тому числі Київ та Буча.

Нагадаємо, у Броварах розпочалися роботи з реконструкції садочка "Джерельце", що постраждав під час катастрофи гелікоптера. Роботи будуть виконані за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. 


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.