Новини
Бровари
Київщина-суспільство

Бровари можуть стати новою туристичною меккою на Київщині

У громаді планують взятися за розвиток туризму.

Бровари можуть стати новою туристичною меккою на Київщині - зображення
Фото: Броварська РДА

Броварщина створюватиме умови для розвитку туризму в громаді, для цього планують налагодити систему підтримки місцевого бізнесу та допомагати у впровадженні визначених заходів із розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва.

Аби реалізувати задумане, днями під час онлайн-зустрічі місцева влада підписала меморандум з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, повідомляє пресслужба Броварської міськради. Документ підписано в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» у секторі «Туризм, ремесла та креативні індустрії».

«Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання».

Броварська міськрада

Зазначимо, що проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Нагадаємо, сміттєвий полігон у Броварах планують розширити.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.