Бориспіль: через спалювання трави люди залишилися без світла
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56319185_2376795105678507_7106809537750892544_n.jpg)
Жителі мікрорайону Промінь, який знаходиться в північній частині міста, обмежений вул. Завокзальна - Ушакова - Кільцева дорога, частково залишилися без світла через безвідповідальну діяльність паліїв сухої рослинності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56378046_2376801562344528_2607776298134667264_n.jpg)
Згідно інформації міського депутата Олега Романова через неконтрольований підпал трави вогонь перекинувся на дерева, які в свою чергу перегоріли, впали та порвали лінію електропередач.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56539216_2376795725678445_5625703049411428352_n.jpg)
" Ось чому немає світла на Промені. Палите кущі і траву - отримуйте відповідь", - повідомив Олег Романов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56631979_2376796329011718_6945254948502241280_n.jpg)