Борці греко-римського стилю Київщини – найсильніші в Україні
На Кубку України з греко-римської боротьби серед дорослих, присвяченому 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного, борці Київщини серед 17 команд з усієї України вибороли як загальнокомандну перемогу, так і медалі в особистому заліку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/149543546_2549409478700338_7634583869564361310_n.jpg)
За інформацією Управління молоді та спорту КОДА, змагання відбулись у Черкасах 9-10 лютого.
Крім того, двоє вихованців Київської обласної ШВСМ, Віктор Петрик (60 кг) та Олександр Грушин (63 кг) своїми перемогами на Кубку вибороли право на участь у складі національної збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбуватиметься у квітні в Польщі.
Перемогу у ваговій категорії 55 кг повинен був святкувати і Тарас Крупський. Але, припустившись помилок у фінальній сутичці, спортсмен став другим.
Срібну нагороду виборов і Гліб Скорофатов у вазі 82 кг, а Віталій Фуглаєв (67 кг) піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани.
Підготували спортсменів до змагань наставники Максим Чепурко, Андрій Калашніков, Віктор Лозовий, Григорій Житовоз та Степан Шелемех.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/1612967341_img_20210210_162616.jpg)
«Погляд» також писав, що спортсмени Київщини вибороли 90 медалей за січень-2021: 35 золотих, 27 срібних та 28 бронзових медалей в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських (дефлімпійських) видах спорту.
Читайте про обухівчанина, який здобув бронзу на Чемпіонаті України з боксу.
Фото: Управління молоді та спорту КОДА
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.