Буча

Борці з Київщини стали призерами міжнародних змагань

Спортсмени з Бучаснького та Броварського районів вибороли срібло та бронзу.

Борці з Київщини стали призерами міжнародних змагань - зображення

12-13 лютого у польському місті Радом відбувся відкритий Кубок Польщі з греко-римської боротьби, в якому взяли участь й спортсмени з Київщини. Про це повідомили в пресслужбі управління фізичної культури і спорту КОДА.

Борцям з Київської області вдалося вибороти на змаганнях дві нагороди. Зокрема, Андрій Вознюк став срібним призером міжнародного турніру у вазі 130 кг. Він є представником Київської обласної ШВСМ, готував до змагань його Максим Чепурка. Натомість на Крюківщину повіз нагороду Микита Політаєв, підопічний Дмитра Пікалова, він виборов бронзову медаль.

Нагадаємо, тхеквондистка з Ірпеня виборола золото на Всеукраїнській універсіаді. Натомість юна фехтувальниця з Ірпеня стала переможницею Національної дитячої ліги. Марія Колеснікова виборола бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Дівчина увійшла до трійки переможців з-поміж 115 дітей із п’яти регіонів України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.