Новини
Суспільство
Київ

Більш ніж у два рази: столиця готується до значного підвищення тарифів на проїзд


Нові тарифи планують встановити з 1 січня 2022 року.

Фото: pixabay.com

У КМДА зазначають, що столиця вимушена підвищити вартість проїзду, щоб забезпечити його стабільну роботу та безпеку перевезення пасажирів. Отож, підвищення вартості квитків торкнеться усіх видів транспорту у Києві - метро, трамваїв, тролейбусів та автобусів.

Тож, одна поїздка у комунальному коштуватиме 20 гривень, якщо пасажир купує разовий квиток.

 Власники картки киянина платитимуть за поїздку менше - 12 гривень за поїздку в незалежності від їх кількості.

Для пасажирів, які поповнюють електронний проїзний, поїздка коштуватиме від 15 до 20 гривень: 15 грн за купівлі 50 поїздок, 20 гривень за купівлі 1-9 поїздок.

Також, у КМДА зазначили, що можна буде придбати місячні проїзні зі знижками — одна поїздка коштуватиме від 14,20 до 14,5 гривень  залежно від виду проїзного.

В обігу з 1 січня залишаться проїзні, які діють 24, 48 та 72 години з моменту активації, також незмінними залишаються пільги для соціально уразливих категорій населення.

 Наскільки та коли виросте вартість проїзду у приватних перевізників поки невідомо.

Раніше «Погляд» інформував, що у Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті. Вже почали обговорювати можливий тариф із перевізниками. Здорожчання проїзду влада пояснює підвищенням цін на енергоносії. 

Також відомо, що тариф на проїзд в маршрутках міста Біла Церква буде вищим. Ціна коливатиметься від 10 до 12 гривень.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.