Новини
Біла Церква

Білоцерківські спортсмени здобули медалі на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Минулими вихідними, 8 та 9 грудня, в Білій Церкві проходив ХVІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів на призи триразового олімпійського чемпіона  Олександра Медведя. Білоцерківські спортсмени посіли на змаганнях призові місця. Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, участь у турнірі взяли понад 120 учасників з 16 регіонів України та спортсмени з Білорусі та Ізраїля. Від Білої Церкви на змаганнях виступили вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп». За результатами турніру з вільної боротьби серед юніорів білоцерківські спортсмени посіли наступні призові місця: Валентин Бабій (вагова категорія 74 кг) - І місце   ( тренери В. Падалець, В. Савченко) Назар Богданець (вагова категорія 74 кг) - ІІІ місце   ( тренери І. Парчук,  О. Старинський) Погосян Нарек (вагова категорія 65кг) – ІІІ місце (тренери  Мазуркевич О., Хоменко В.) Підлипинець Данило (вагова категорія 70кг) – І місце (тренери О.  Старинський, Р. Криворот ) Денисюк Дмитро (вагова категорія 125кг) – ІІІ місце (тренери О. Старинський , І. Парчук  )