Біла Церква
Події

Білоцерківській громаді повернули землі вартістю 2,6 млн грн

Земля була передана приватному товариству без проведення відповідних торгів.

Білоцерківській громаді повернули землі вартістю 2,6 млн грн - зображення

Пресслужба прокуратури Київської області повідомила, що за втручання Білоцерківської прокуратури громаді повернуто землі вартістю понад 2,6 млн грн. Було встановлено, що міська рада без проведення земельних торгів передала приватному товариству в оренду земельну ділянку, що суперечить вимогам Земельного кодексу України.

Таким чином вдалося відстояти інтереси громади та було забезпечено виконання судового рішення щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 0,3735 га вартістю понад 2,6 млн грн.

Зазначається, що суди першої та апеляційної інстанцій погодилися з доводами прокурора щодо незаконності передачі в оренду спірної земельної ділянки та своїми рішеннями задовольнили позов окружної прокуратури, витребувавши на користь територіальної громади вказану земельну ділянку.

Раніше суд повернув у держвласність 4 гектари землі на Броварщині. Загальна вартість земельних ділянок, які раніше були передані у приватну власність, становить 72 мільйони гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.