Новини
Суспільство
Здоров'я

Білл Гейтс заявив про можливі пандемії, страшніші за нинішню

Новий патоген може викликати ще більший рівень смертності.

Білл Гейтс заявив про можливі пандемії, страшніші за нинішню - зображення

Мільярдер Білл Гейтс заявив, що людство може зіткнутися з пандеміями куди гіршими за ту, що була викликана коронавірусом. Як пише видання Financial Times, засновник компанії Microsoft закликав світові уряди виділити мільярди на боротьбу з наступним глобальним спалахом.

"Філантроп заявив, що, хоча штами коронавірусу "Омікрон" і "Дельта" є одними з найбільш трансмісивних вірусів, які будь-коли зустрічалися, світові, можливо, доведеться зіткнутися з патогеном, що викликає набагато більший рівень смертності або тяжких захворювань".

Financial Times

Мільярдер також зазначив, що сьогодні світ має "дивні" пріоритети, вирішення проблеми нерівності в галузі вакцин покладено на філантропів та уряди багатих країн. За його словами, більшість інновацій, спрямованих на підготовку до майбутньої пандемії, можна використати для вирішення нинішніх глобальних проблем у галузі охорони здоров’я. Зокрема, йдеться про ВІЛ та створення вакцини проти нього, розробку більш ефективних щеплень від туберкульозу, малярії тощо.

Нагадаємо, днями також генсек ООН закликав світ готуватись до наступної пандемії. Натомість глава ВООЗ спрогнозував появу нових штамів COVID-19.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.