Біатлоністи з Броварів - переможці та призери етапу Кубку світу
Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону внесла суттєві зміни в турнірну таблицю змагань етапу Кубку світу, що нещодавно завершився у німецькому Альтенбергу.
Українські біатлоністи у командному спринті змогли обігнати в останній день етапу Кубку світу команду господарів змагань, взявши золото і два срібла, вибороти третє місце за кількістю золотих нагород та за загальною кількістю медалей. У доробку національної збірної – 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі, повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82908622_2738476369566401_4173427808946618368_o.jpg)
Не залишилися без медалей і паралімпійці з Броварів Олександра Кононова та Григорій Вовчинський.
Олександра Кононова здобула "золото" в біатлоні (командний спринт), "срібло" в біатлоні та "бронзу" в лижних перегонах на короткій дистанції, а Григорій Вовчинський виборов срібну нагороду в біатлоні (командний спринт).