Новини
Обухів

Безпека школярів у Обухові: презентація проекту з порятунку життів


В Обухові днями презентували проєкт "Безпека школярів - майбутнє країни". Депутат Обухівської міськради Руслан Трегуб в рамках програми “Громадський бюджет” розробив проєкт, який зможе рятувати життя школярів.

В Обухові днями презентували проєкт

Ця ініціатива зробить обухівські академічні ліцеї ще безпечнішими для школярів, адже багато раптових зупинок серця трапляється поза лікарнею і часу на очікування швидкої дуже мало.

Мета проєкту – обладнати всі академічні ліцеї Обухівської ОТГ автоматичними зовнішніми дефібриляторами (АЗД).

“Ці апарати можуть «перезапустити» серце та повернути дитину до життя. Також ми хочемо навчити педагогічних працівників академічних ліцеїв надавати першу допомогу при травмах та невідкладних станах”, – каже ініціатор проекту Руслан Трегуб.

В Обухові днями презентували проєкт
автоматичний зовнішній дефібрилятор

Нажаль, офіційна статистика смертності дітей у школах України наразі відсутня. Але  кожного року трапляються випадки загибелі дітей від серцевої недостатності у навчальних закладах. Ці сумні новини показують, як важливо вміти надати першу допомогу та мати необхідне обладнання саме у приміщенні школи.

В ліцеях №3 та №5 м.Обухів навчається більш ніж 3500 дітей. Відповідно потрібно зробити, все аби звести нанівець будь-які трагічні ситуації та стати прикладом для інших навчальних закладів України у вмінні надавати першу допомогу.

У разі перемоги проєкту, в Обухівських ліцеях буде встановлено два автоматичні дефібрилятори та обладнано спеціальне місце їх розміщення, а 270 вчителів цих навчальних закладів будуть навчені ефективно надавати першу долікарську допомогу та користуватися пристроями.

В Обухові днями презентували проєкт

Закликаємо всіх жителів Обухівської ОТГ підтримати цей надзвичайно важливий проєкт та проголосувати за нього в рамках програми “Громадський бюджет” – посилання тут.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у київському метро: на 19 станціях розмістили аптечки і дефібрилятори.

Ми розповідали також, що обухівські шахісти здобули призи на чемпіонаті.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.