Новини
Україна
Головні новини
Автоновини

«Безпечне шосе»: поліція посилено слідкуватиме за рухом на дорогах (ВІДЕО)


До превентивного відпрацювання українських доріг для підвищення безпеки водіїв та профілактики ДТП будуть залучені поліцейські підрозділи блоку превентивної діяльності.

Фото: pixabay.com

Про це сьогодні, 24 липня, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За його словами, упродовж липня на дорогах сталося більше тисячі ДТП із постраждалими людьми. В результаті ДТП 1218 людей отримали травми, ще 168  – загинули. Клименко наголосив, що лише за чотири останніх дні в Україні зафіксували 216 ДТП, у яких загинула 31 людина і 241 – зазнала травм.

Фото: Національна поліція

Саме через це у поліції прийняте рішення про проведення профілактичного відпрацювання українських доріг під назвою «безпечне шосе», яке триватиме до кінця літа.

Це пов’язано також із «гарячою» порою на дорогах: багато людей їдуть на відпочинок та повертаються додому. Відтак трафік на дорогах суттєво збільшився, а з ним – і кількість ДТП. Тому для безпеки на автошляхах зараз несуть службу майже 400 нарядів патрульної поліції.

В рамках відпрацювання поліцейські аналізуватимуть стан аварійності, визначатимуть оптимальні місця розташування патрульних нарядів, збільшать їхню кількість на найбільш аварійно небезпечних ділянках доріг, а також наблизять наряди до місць відпочинку людей у південних регіонах.

Патрульні виявлятимуть факти керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, виїзду на смугу зустрічного руху, порушення водіями швидкісного режиму, а також звертатимуть увагу на дотримання правил обгону, проїзду перехресть і пішохідних переходів, користування ременями безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, зокрема – дітей.

&feature=emb_title

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, як поліцейські розповідали учням про ази обережності на дорогах.